Fizinio rengimo treniruotės

Karatė mokykla "Baltas vilkas" siūlo ir rekomenduoja fizinio rengimo treniruotes, kurios vyksta specialiai įrengtoje fizinio rengimo salėje, gretimose patalpose prie karatė salės (Verkių g. 29).

Treniruotės tinka visiems klubo lankytojams (vaikams ir suaugusiems), norintiems sustiprėti fiziškai, turėti tvirtesnį kūną ar numesti svorio. Treniruotės parenkamos individualiai pagal kiekvieną klientą bei jo poreikius. Treniruočių metu lavinamos fizinės savybės (ištvermė, jėga, vikrumas, galingumas, pusiausvyra, koordinacija, lankstumas, mobilumas ir t.t.). Treniruotės puikiai tiks kaip gretutinis sportas siekiant aukštesnių rezultatų tam tikroje sporto šakoje arba kaip pagrindinis sportas norintiems sustiprėti fiziškai. Treniruočių metu yra naudojamas įvairus inventorius: svoriai, giros, gumos, štangos.. Fizinio rengimo treniruotes gali lankyti ir karatė treniruočių nelankantys asmenys.

Treniruotės vyksta individualiai arba mažose grupėse iki 5 asmenų. Taip pat renkamos vaikų bei paauglių fizinio rengimo grupės.

Šios treniruotės padės jums įgyti pranašumą prieš savo konkurentus ir pasiekti aukštesnių rezultatų sporte.

Treneris – Liutauras Kasparas

Kainos:

Individuali treniruotė - nuo 40eur.

Individuali treniruotė 2 asmenims. - 50eur

Treniruotės vaikams ir paaugliams grupėje (2 kartai sav.) - 60eur/mėn.

Treniruotės mažoje grupėje (5 žmonės, 3 kartai sav.) - 150eur/mėn.

* Fizinio rengimo treniruočių kaina lankantiems karatė treniruotes nurodyta prie karatė treniruočių kainoraščio.

Registracija: